از جمله روش‎های طیف‎سنجی اتمی طیف‌سنجی پلاسما جفت‌شده القایی است که به کمک محیط گرم پلاسما در آن اتمی شدن عناصر (Atomization) صورت می‎پذیرد. جهت خرید دستگاه icp با کارشناسان یولب در ارتباط باشید .روش طیف سنجی با دستگاه icp، روشی حساس‎تر، با حد تشخیص بهتر و تکرارپذیری بالاتر است. از تلفیق این روش با طیف‎سنج جرمی (MS) می‎توان برای افزایش قبلیت‎های این روش استفاده کرد. از جمله کاربردهای روش طیف‎سنجی جرمی توسط پلاسما جفت‎شده القایی در نانوفناوری، تعیین اندازه نانوذرات است. از جمله روش تک ذره، روش کروماتوگرافی و روش‎های ژل الکتروفورز از جمله تکنیک‎ها و روش‎های مختلفی هستن که مورد استفاده قرار میگیرد.


یولب یک مرکز تخصصی فروش و تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی است که با بیش از یک دهه تجربه با تیمی مجرب از شیمیدان ها، مهندسین الکترونیک به آزمایشگاه های کشور خدمات ارائه میکند. پلاسما جفت‌شده القایی از یک مشعل با سه لوله متحدالمرکز از جنس کوارتز تشکیل شده است. درون هر لوله گاز آرگون (با سرعت جریان‎های متفاوت) جهت خنک کردن و همچنین انتقال نمونه به درون پلاسما جریان دارد.در بالای یکی از لوله‎های مشعل (بلندترین لوله) یک سیم‎پیچ القایی (Induction Coil) وجود دارد که نیروی آن توسط یک ژنراتور امواج رادیویی (RF Frequency Generator) تأمین می‎شود.


از جمله روش‎های طیف‎سنجی نشری (Emission) پلاسما جفت‎شده القایی (Inductively Coupled Plasma) است که اتم‎سازی در آن به کمک پلاسما تولید شده توسط یک گاز بی‎اثر که عمدتاً آرگون (Ar) است، صورت می‌پذیرد. از این روش برای آنالیز عنصری (Elemental Analysis) بیشتر عناصر به جز آرگون (گاز بی‎اثر) استفاده می‎شود. پلاسما به مجموعه‌ای از الکترون‌ها و یون‌های مثبت گازی (بی‎اثر) که دارای انرژی و دمایی بالا هستند، گفته می‎شود، هرچند به دلیل بالا بودن غلظت این دو جز (کاتیون و الکترون) در کل بار کلی پلاسما تقریباً صفر است:


· دستگاه ICP اجیلنت مدل ICP-OES 5110


· دستگاه ICP شیمادزو سری ICPS-7510


· دستگاه ICP شیمادزو سری ICPS-8100


· دستگاه icp شیمادزو مدل ICPE-9000


· دستگاه ICP واریان سری Varian Vista MPX ICP-OES axial


· دستگاه Varian ICP-OES 720 axial


. جهت فروش دستگاه icp با مرکز تخصصی فروش و خدمات پس از فروش یولب در تماس باشید.


آدرس : دانشگاه صنعتی اصفهان – شهرک علمی تحقیقاتی

  • paper | فروش لینک دائمی | بک لینک رپورتاژ
  • فروش آگهی رپرتاژ | فروش لینک دائمی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic